Tavoline

Shitet nga: Dk 04 Pri 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline per prerje ne rrobaqepsi, 150cm e gjate dhe 80cm e gjere!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim