Tavoline

Shitet nga: Dk 04 Pri 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim