Tavoline

Shitet nga: Amir 21 Maj 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim