Tavolinen e drurit shum e mir shum pak e perdorun

Shitet nga: Kastriot 16 Shk 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me punim te rrumbullakt shum e mir edhe e pershtatshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim