Tavolinen me karriga per trapezari

Shitet nga: Arsim 13 Dhj 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e re me pese karriga per trapezari.
Jane te kualitetit te larte dhe shume te ruajtura.

Cmimi eshte 550 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim