Tenda shatora karrika dhe tavolina

Shitet nga: Dioni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim