Terasa dhe pushimore e shum tjera ju mirpresim.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.t.p carraleva -dekor 27 Sht 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Punojm :Terasa, pushimore, mbuloja per bunare tavolina dhe karrika per parqe . Mobile ; dhoma te fjetjes tavolina te bukes kuzhina e shum tjera ju mirpresim.
Punimet tjera mund ti shikoni edhe ne Fb. Carraleva -dekor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim