Trapezaria

Shitet nga: Tina 03 Mar 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shotet trapezaria ne gjendje shume te mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim