Tri tavolina

Shitet nga: Enis 22 Mar 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 3 tavolina, jane punim druri, te pershtatshme per dhome te pritjes.

Ngjyra eshte kafe, jane te ruajtura dhe kane xhamin mbrojtes permbi.

2 prej tyre kane dimensione 50cm x 50cm
1 eshte 90cm x 50cm

Numri kontaktues 044278303 dhe 049700199
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim