Tryez Buke

Shitet nga: Azem Krasniqi 13 Mar 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet urgjentish Tryeza Buke, ju lutem the me kontaktoni ne nr. e tel:044-211-976
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim