Tryez buke ose shank plus gratis tavolin pune

Shitet nga: Valdete 15 Mar 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Te dyjat jon te reja te pa perdorura nese jeni te interesuar te bleni tavolin e bukes do ta keni gratis plus ket tavolin pune per femij me tre rafta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim