Tryez me karrige

Shitet nga: Tini 27 Gsh 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tryezen me karrige me qmim te arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim