Tryez per ushqim

Shitet nga: Lulzim 19 Tet 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin ushqimi prej me te shtrenjtave ne treg.Tavolina eshte ne gjendje te rregullt mirpo karrikave u duhet riparim.me pak riparim beni nje tavolin shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim