Tryez

Shitet nga: Mehdi 23 Mar 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tryeza qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim