Tryeza

Shitet nga: Azem 23 Mar 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tryeza ne shitje, ju lutem na kontaktoni ne ne e tel: 044-211-976
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim