Tryeza dhe Karriga

Shitet nga: xxxxxxx 03 Jan 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes dy Tavolina me nga kater Karriga jane shum pake te perdorshme qmimi per nje eshte 60€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim