Tryeza

Shitet nga: Mehdi 24 Mar 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tryeza me 5 karrige per arsye te nderrimit te shtepis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim