Tryezari dhe karrige per kuzhine

Shitet nga: Trapezari 09 Jan 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tryzarine me 6 karrige.
Jane te perdorura, por te mbajtura mire,
Tryezaria ka edhe dollapin, dhe poashtu tryezaria mind te rritet.

Info 044 488 377
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim