Tryeze me karrige

Shitet nga: tini 29 Gsh 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tryezen me karrige
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim