Tryeze me karrige

Shitet nga: merita 19 Dhj 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tryeze druri(hapet per 15 persona), me 7 karrige
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim