Tryeze nga druri

Shitet nga: A.J. 23 Nën 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tryeza nga druri me kualitet te lart, me kembet shume funksionale. Fushe Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim