U shit flm

Shitet nga: gzim 01 Maj 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten tavolinat per teras gjithsej 6 kompleta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim