Ulse per Zyre te ardura nga Gjermania

Shitet nga: Fitim 10 Pri 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes Ulse per Zyre te ardura nga Gjermania sic shifen ne foto.

Per me shume informata konakto ne +38649609144(Viber) ose +37744609144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim