Vitrine dhe tavoline per dhome dite

Shitet nga: valbona 20 Pri 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes vitrinen dhe tavolinen per dhome dite te dyja jane ngjyre wenge me bardh dhe jane ne gjendje shume te mite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim