ZBRITJE!!! --Tavolina dhe mobilje per zyre, dyqa..

Shitet nga: Valon 16 Qer 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Na kontaktoni 049 685 085

Tavolina per zyre me cmime te Extra te lira! Te dizajnuara dhe ndertuara me materiale ekskluzive.

PERFEKTE per zyre!!

Aranzhojme edhe transportin (pale e trete, duhet te mireni vesh per cmimin transportues)

Te gjitha mobiljet jane ne gjendje perfekte dhe gati per perdorim.

* Tavoline e madhe - 2.4m x 1.2m = 100 Euro
* Tavoline e madhe + 6 karrige - 2.2m x .8m = 100 Euro
* Rraft per libra = 50 Euro
* Karrige ne gjendje Ok = Falas


Na kontaktoni ne 049 685 085

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim