inventar

Shitet nga: shkelqim 26 Jan 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
6 Tavolina me 24 karrika cmimi 95 euro per tavolin me 4 karrika jan te reja dhe shiten Urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim