karriga stabile

Shitet nga: .. 28 Tet 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
karrike 70€ copa
shiten dy copa ni ven ose krejt bashk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim