karrige

Shitet nga: sara 22 Sht 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
karrike per sallone, ne gjendje shume te mire, te perdorura 3 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim