karrige

Shitet nga: sara 26 Sht 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
karrige, per sallone, ngjyre pink, te perdorura vetem 3 muaj, ne gjedje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim