karrika dhe tavoline

Shitet nga: naser 09 Pri 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

138 EUR   165 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolina dhe karrike me qmim shume to volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim