karrika per cafiteri

Shitet nga: naimi 21 Jan 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten 16 karrika t perdorura ka 15 qmimi i mram 240 komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim