karrika

Shitet nga: nehat 12 Mar 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 10 karrika ne gjendje te rregullt qmimi i volitshem ndrrim i mundshem me naj telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim