kerkoj inventar te perdorur per kafiteri

Shitet nga: gezim 27 Sht 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
kerkoj inventar te perdorur per kafiteri ,te jete i perdorshem dhe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim