lokalin

Shitet nga: bekim 09 Krr 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
jap lokalin me qira afer ETC-ja e re ne vranjefc dhe shtepia ka100m2 ka tarras ,internet kabllor per me shum info kon;044-262-819
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim