separea

Shitet nga: valon 26 Pri 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten 5 komplete separeja me tavolina koplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim