shes tavolinen prej druri ngjyr ari 91x61x78-

Shitet nga: tavolin prej drurit 02 Krr 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolinen preji drurit prodhim amerikan ngjyr ari gjansija--91-cm fellsija-61-cm naltsija-78-cm qmimi vetem -70-euro per ma shum tel-049-149-334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim