shes 6 karrika per tryeze buke

Shitet nga: merita 08 Jan 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 6 karrika per tryeze buke te pa demtuara asnje
100 euro 6 cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim