shes invertar te ri per restorante te reja

Shitet nga: ardi 26 Jan 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes invertarin per restorante . kafe bare . te cilat perfshijn tavolina . karriga . separe dhe qka asht e nevojshme . qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim