shes invertarin per kafiteri

Shitet nga: armend kurti 30 Dhj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes invertarin komplet te kafiteris, invertari perfshin tavolinat ulset shankin jan ne gjendje te rregullt dhe te pademtuara,qmim i volitshem ka edhe tjera fotografi per qdo te interesuar me shkruaj ne viber whatsupp ose thirrje ne numer telefoni te postuar me lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim