shes karrika

Shitet nga: bekim 04 Maj 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim