shes karrika

Shitet nga: bekim 09 Pri 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes karrika starike me rrota
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim