shes karrika

Shitet nga: nehat 07 Mar 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 11karrike qmimi volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim