shes shankericat

Shitet nga: Xxx 12 Gsh 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shankericat jane shume tw ruajtura dhe te qendrueshme gjithesej jan 20 komplete pres bleres serioz ku munde te kontaktoni ne numrat e telefonit
Ipko 049406999
Vala 044228305

Cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim