shes tavolina me karrika

Shitet nga: naseri 29 Nën 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolina buke me karrika moderne me ngjyra te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim