shes tavoline me karrika

Shitet nga: merita 10 Pri 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavoline me 6 karriga ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim