shes tavoline moderne per dhome te dites

Shitet nga: bekim 27 Shk 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolime moderne per dhome te dites ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim