shes tavolinen prej druri ngjyr ari -- ---

Shitet nga: tavolin prej drurit 02 Krr 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

46 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolinen prej drurit tavolina ngjyr ari gjansija-60cm gjatsija-65-cm naltsija -60-cm qmimi-55-euro per ma shum tel-049-149-334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim