shes tryezen me karrige

Shitet nga: tini 12 Sht 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tryezen me karrige
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim