shiten 6 karrika shum pak t perdorura

Shitet nga: naimi 21 Jan 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten 6 karrika ka 25 euro per cop 150 komplet veq.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim