shitet tabela per kurse ose zyre ngjyr e bardh

Shitet nga: xxxxxxx 14 Mar 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet tabela per zyre ose kurse ngjyr e bardh me kamb levizese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim